Про нас

O'Kroshka - невеликий, згуртований колектив, об'єднаний спільною ідеєю випуску цікавих, розвиваючих, і просто креативних розмальовок «на всі випадки життя». Частина з них (та, з якої, власне, і починався проект «О'Kroshka») - це розмальовки для підростаючого покоління художників. Вони призначені для залучення малюків до творчості, для розвитку у них дрібної моторики, а також для проведення навчальних ігор (наприклад, розмальовки, які допомагають дитині вивчити алфавіт). Ці «веселі картинки» здатні відволікти діток від електронних «іграшок» - приставок, смартфонів, планшетів, ПК. Втім, армія наших шанувальників з цього виду продукції не обмежується лиш малюками - її із задоволенням купують для себе і дорослі; адже в сучасному світі просто необхідно час від часу занурюватися в яке-небудь «антистресове» заняття. А наші неординарні розмальовки, як виявилося, для цього відмінно підходять. Крім того, ми випускаємо серію цікавих листівок-розмальовок, друкуємо «кишенькові розмальовки» і задивляємося ще на ряд перспективних проектів, про які неодмінно будемо розповідати нашим покупцям.

Історія створення

Проект «О'Kroshka» офіційно стартував влітку 2015 року. Тоді це був «стартап» зі скромним бюджетом, який просувався, в основному, через участь бренду на тематичних виставках, ярмарках і фестивалях. У той час український ринок був повністю вільний для подібної групи товарів, тому довго шукати свого покупця розмальовкам гігантського розміру не довелося: всього протягом декількох місяців креатив молодої команди був гідно оцінений - дітям дуже сподобалися сюжети картинок і незвичайні масштаби «поля для творчості". А батьки (в свою чергу) були раді тому, що їхні малюки, нарешті, добровільно взяли в руки олівці і фломастери, відклавши телефони, джойстики та комп'ютерні мишки.

Вже до кінця 2015 року до поширення продукції ТМ «О'Kroshka» активно підключилися наші партнери (сьогодні в Україні наші розмальовки представлені в провідних мережевих книжкових маркетах, їх із задоволенням купують магазини іграшок, підприємці на ринках, власники шоу-румів з товарами для дітей ). Не відстають від «оффлайна» й Інтернет-магазини: завдяки таким ресурсам, як Amazon і Etsy, розмальовки «О'Kroshka» добре відомі не тільки «вдома», а й користуються попитом в Європі, США, Канаді та інших країнах. Продукція отримує престижні нагороди (особлива гордість за «Pro Brand Kids» 2017 року - де наші розмальовки взяли першість в номінації «Кращий бренд дитячих іграшок, товарів для розвитку і творчості»), компанія постійно вдосконалюється, освоює вподобану шанувальникам товарну номенклатуру і вкладає ресурси в побудову потужної партнерської мережі.

Як з нами зв'язатися

Ми завжди відкриті для діалогу і готові відповісти на всі Ваші запитання, які Ви зможете нам задати по телефону +38 096 014 77 14, через листування по електронній пошті info@o-kroshka.com.ua або через соціальні мережі.

НАМ ДОВІРЯЮТЬ